Колие с висулка тип „Mesika“ 14К
Колие с висулка тип „Mesika“ 14К
Материал: 14K жълто злато
Дължина на синджира: 45 см
Висулка: елипсовидна форма, обсипана с бели камъчета
Централен елемент: подвижно кръгло камъче
Стил: елегантен, луксозен
Закопчаване: класическа щипка
Подходящо за: подарък за специален повод, годишнина, рожден ден или елегантен ежедневен
Original price was: 480,60 €.450,47 € / 881,04 BGNТекущата цена е: 450,47 €.

Доказано качество

14К злато
Луксозно дамско колие Mesika, изработено от 14-каратово жълто злато, с изискана висулка, обсипана с блестящи бели камъчета. В центъра на висулката е разположено подвижно камъче, което придава на бижуто уникален ефект и динамичен блясък при всяко движение. Колие, съчетаващо изтънченост, стил и съвременна елегантност – идеален избор за модерната жена.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,00356 кг |
|---|---|
| Материал | 14К жълто злато |
| Тип | Дамско златно колие |
| Камъни | |
| Тегло в грамове | 3.56 |
| Размер | 47см |
| Вътрешен диаметър | 15мм |
| Проба | 585 |
| Сетрификат за качество | Да |
| Подаръчна кутия | Да |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви