Колие „ Буква D “ от 14K
Колие „ Буква D “ от 14K Материал: 14K жълто злато
Дължина на синджира: 45 см
Висулка: буква D с малки бели камъчета (циркони)
Стил: елегантен, модерен, персонализиран
Закопчаване: класическа щипка
Подходящо за: ежедневие, подарък, рожден ден, специален повод
Original price was: 231,40 €.216,89 € / 424,20 BGNТекущата цена е: 216,89 €.

Доказано качество

14К злато
Изящно дамско колие, изработено от 14-каратово жълто злато, с висулка във формата на буква D, обсипана с фини бели камъчета. Елегантният дизайн и нежният блясък придават стилен и изтънчен вид, подходящ за всяка дама. Перфектен аксесоар за ежедневието или като специален подарък за човек с инициал D.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,00178 кг |
|---|---|
| Материал | 14К жълто злато |
| Тип | Дамско златно колие |
| Камъни | |
| Тегло в грамове | 1.78 |
| Размер | 45см |
| Вътрешен диаметър | 5мм |
| Проба | 585 |
| Сетрификат за качество | Да |
| Подаръчна кутия | Да |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






Отзиви