Дамска гривна ,,Змия“14К
Дамска гривна ,,Змия“14К-11,26гр. Материал:14K жълто злато
Дизайн: Тройно навита гривна тип „Змия“
Повърхност: Изчистена, полирана опашка
Тип: Твърда гривна
Диаметър: 6 см
Универсален размер – адаптира се към китката
Original price was: 1 520,10 €.1 424,79 € / 2 786,65 BGNТекущата цена е: 1 424,79 €.
Изчерпан

Доказано качество

14К злато
Дамска гривна ,,Змия“14К Вдъхновена от символиката на силата и изяществото, тази дамска гривна тип „Змия“ е изработена с изчистен и модерен дизайн. Формата ѝ се навива трикратно около китката, създавайки ефектен и стилен силует.
Опашката е гладка и изчистена, което придава усещане за елегантност и минимализъм, а гъвкавата конструкция осигурява комфортно прилепване към ръката.
Тази гривна е идеален избор за жени, които обичат смели, но изискани аксесоари, подчертаващи тяхната индивидуалност.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,01126 кг |
|---|---|
| Материал | 14К жълто злато |
| Тип | Дамска златна гривна |
| Тегло в грамове | 11.26 |
| Размер | 6,00см |
| Вътрешен диаметър | 5,8см |
| Проба | 585 |
| Сетрификат за качество | Да |
| Подаръчна кутия | Да |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви