Дамско колие „Clover Black“ 14К
Дамско колие „Clover Black“ 14Кгр, дължина 45см. Елегантно колие детелина (10мм), символ на чистота и късмет. Сертификат и подаръчна кутия включени.
Original price was: 411,75 €.385,93 € / 754,81 BGNТекущата цена е: 385,93 €.

Доказано качество

14К злато
Стилно златно колие изработено от естествен Оникс. Детелината е обрамчена с фино изработен златист контур, който придава мек блясък и подчертава естествената красота . Символ на късмет, елегантност и женственост, това колие е перфектен избор както за ежедневно носене, така и за специални поводи.Модел: Clover Black
Материал: 14 каратово злато (585 проба)
Допълнителна информация
| Тегло | 0,00305 кг |
|---|---|
| Материал | 14К жълто злато |
| Тип | Дамско златно колие |
| Камъни | |
| Тегло в грамове | 3.05 |
| Размер | 45см |
| Вътрешен диаметър | детелини (12мм) |
| Проба | 585 |
| Сетрификат за качество | Да |
| Подаръчна кутия | Да |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






Отзиви